Vasara prasidėjo! Pasiruoškime tvarioms kelionėms

Kas yra tvarus iškylavimas? 

Tai stovyklavimo būdas, kuriuo metu yra paliekamas kuo mažesnis neigiamas poveikis gamtai. Tvaraus stovyklavimo metu naudojami tik tvarūs produktai, kurių sudėtyje nėra plastiko yra lengvai perdirbami bei neturi savo sudėtyje aplinkai pavojingų medžiagų. Keliautojai turi žinoti apie kelionių sukeliamą žalą laukinei gamtai bei kaip to išvengti. 

Kodėl tvarios kelionės yra svarbu? 

Bet kokia tvaraus gyvenimo forma yra itin svarbi gamtai bei mūsų sveikatai. Paprastai stovyklavietėse leidžiame laiką tik sezonui prasidėjus, tad šios vietos yra mažiausiai nukentėjusios nuo žmonių bei atliekų daromos žalos. Kai pasirenkame tvarų stovyklavimo bei keliavimo būdą galime saugiai mėgautis gamta nesukeldami jai pavojaus. 

Šiame straipsnyje aptarsime kaip suplanuoti tvarų iškylavimą ir tapti tikru tvariu turistu - profesionalu!

 • Pasirinkite tinkamą vietą ir laiką kur norite keliauti stovyklauti. 

 • Sezono metu stovyklavietės būna perpildytos nuo stovyklautojų, o tai gali turėti neigiamos įtakos mūsų gamtai. Apsvarstykite galimybę pasirinkti kitą (mažiau populiarią) stovyklavietę arba keliaukite ne sezono metu. 

  Kitas svarbus dalykas: atsižvelkite į vietos į kurią važiuojate laukinę gamtą. Pavyzdžiui, jei tam tikroje vietoje yra elnių poravimosi sezonas, ši vieta stovyklavimui yra netinkama. Stovyklaudami tokioje vietoje galite sutrikdyti natūralius laukinės gamtos procesus. 

 • Pasirinkite ekologišką transportą.

 • Kokiu būdu keliausite? Kiek toli keliausite? Galbūt savo tikslą galite pasiekti dviračiu, autobusu ar pėsčiomis? Prieš kelionę apsvarstykite visus aplinkai saugesnius transporto būdus. 

 • Pasirinkite tvarią stovyklavimo įrangą, kuri tarnaus ne vieną kelionę

 • Šiuo metu vis daugiau kompanijų siūlo tvarius, aplinkai draugiškus produktus. Užsukę į mūsų puslapyje esančią skiltį “kelionėms” rasite įvairių produktų, kurie bus puiki alternatyva aplinkai kenksmingiems daiktams. 

  • Bambukiniai stalo įrankių rinkinys. Šis rinkinys yra tvarus, be plastiko. Šiame rinkinyje rasite: peilį, šakutę, šaukštą, šiaudelį (su valymo šepetėliu). Rinkinys supakuotas į natūralios medvilnės maišelį. 
  • A Good Company perdirbto plieno gertuvė. Kelionių metu itin svarbu pasirūpinti tinkamu vandens kiekiu organizme. O, jog tai padaryti būtų lengviau Jums padės A Good Company perdirbto plieno gertuvės. Gertuvė pagaminta iš aukščiausios kokybės perdirbto plieno, kuris yra lengvas bei patvarus. Ji yra padengta milteliniu būdu, būtent dėl šios naudojamos technologijos šias gertuves galima plauti indaplovėje be jokio baimės jausmo. 
  • Aplinkai draugiški puodeliai. Ecoffee Cup daugkartiniuose puodeliuose nėra ftalatų (daugiausiai naudojamų kaip plastifikatoriai, kurių dedama į plastikus, siekiant padidinti jų lankstumą, skaidrumą bei ilgaamžiškumą) ir BPA (bisfenolio A, kuris veikia endokrininę sistemą, trikdydamas organizmo darbą: didindamas kai kurių hormonų gamybą, kartu slopindamas kitų veiklą, skatindamas ankstyvą ląstelių žūtį ar net besikaupiantis organuose, kurie gamina hormonus).

  Tikimės, jog šie patarimai Jums buvo naudingi ir nuo šiol rinksitės tvarų keliavimą!

  O dabar puiki galimybė atnaujinti savo kelionių asortimentą, nes mes Jums suteiksime 10% nuolaidą visoms prekėms mūsų internetinėje parduotuvėje .

  Pasiruoškime vasaros teikiamiems džiaugsmas kartu!


  Senesnis įrašas


  Rašyti komentarą

  Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti